Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mtv Kristen Stewart Röportajı

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Mtv Kristen Stewart Röportajı Empty
MesajKonu: Mtv Kristen Stewart Röportajı   Mtv Kristen Stewart Röportajı I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:20 am

Mtv:Öncelikle merhaba Kristen.Nasıl gidiyor?

Kristen:Selam.Çok iyi gidiyor.Teşekkürler.

Mtv:Röportaja bu sene çektiğin filmlerle başlamak istiyorum.New Moon ve Runaways filmlerini çektin.Yakındada Eclipse çekimlerine başlayacaksın.Çektiğin filmler hakkında konuşlaım biraz.

Kristen:Eee evet.

Mtv:Önce New Moon'dan bahsedelim.

Kristen:New Moon diğer filme oranla çok değişik.Konu açısındanda diğer bazı şeyler açısındanda değişik.New Moon'da işler tamamen değişiyor ve Edward Bellasını terk ediyor.Bu Bella bir çıkmaza duygusal bir çöküntüye sürüklüyor.Ve onu bu çöküntüden kurtaran Jacob Black oluyor.Çok iyi anlaşıyorlar.Tabi bazı şeyler değişiyor ve Jacob'ta onu terk ediyor.Bella tamamen kendini bırakmışken Jacob'la tekrar biraraya geliyorlar.

Mtv:Bu filmde yönetmenin katkı sağladığı değişiklikler varmı?

Kristen:Tabikide vardır.Bence Chris bu filme daha değişik şeyler kattı.Filmi izleyince göreceksiniz zaten.

Mtv:Peki.Birazda Runaways'den bahsedelim.Orada bir Rock tanrıçası olan Joan Jett'i canlandırıyorsun.Çekimler nasıl?

Kristen:Öncelikle Joan Jett'i canlandırmak mükemmel birşey!O mükemmel bir rockçı ve onu canlandırmak gerçekten mükemmel.Bu film çekilmeden önce bazı endişelerim vardı.Çünkü sonuçta Joan Jett'i canlandırıyorum ve bunun hakkını vermem gerekiyordu.Ama çekimler başlayınca endişelerimin yersiz olduğunu anladığım.Joan'da bana çok yardımcı oldu.Ve çok eğlenceli geçti çekimler.Film ise her yönden güzel oldu bence.

Mtv:Filmde şarkı söylüyorsun değilmi?

Kristen:Evet filmde gitar çalıp şarkı söylüyorum.Dakota'da söylüyor.O solisti canlandırıyor.

Mtv:Peki biraz Twilight setindeki kimyadan sizin arkadaşlığınızdan bahsedelim.Nasıl anlaşıyorsunuz?

Kristen:Mükemmel derecede iyi anlaşıyoruz.Bu filme başlamadan önce ilk tanıştığımızdan beri tüm set arkadaşlarımızla çok çok iyiyiz.Ve zevklerimizde aynı.Hepimiz birbirimizi çok seviyoruz.Ve bunun filmede iyi yönden yansıdığını düşünüyorum.

Mtv:Evet bunu herkes düşünüyor!Peki kısa bir süre önce Ashley Greene'nin yaşadığı talihsizlik için neler söyleyeceksin?

Kristen:Bu konuda daha öncede konuşmuştum.Şimdide söylüyorum.Bu konuda Ashley'nin hiçbir suçu yok.Hekres özel yaşantısında istediğini yapmakta özgür.Bu o resimleri sızdıranların ahlaksızlığı.

Mtv:Peki bu olayın arkadaşlığınıza etkisi oldumu?

Kristen:Bu soruyu sorduğuna inanamıyorum.Tabikide olmadı.Biz çok iyi arkadaşlarız ve birbirimize çok bağlıyız.Asla böyle küçücük ve saçma bi olaydan dolayı arkadaşlığımız zedelenmez ve buna izin vermeyiz .

Mtv:Evet sanırım bana biraz sinirlendin.

Kristen:Hayır sana değil ama soru biraz saçma geldi.

Mtv:Evet kusura bakma.Hey bu soruları kim hazırladı!!

Gülüşmeler.

Mtv:Günün birinde üniversiteye gitmek istiyormusun?

Kristen:Evet bunu çok istiyorum.Eğitim almak ve yaptığım işte ustalaşmak profesyonel olmak istiyorum.

Mtv:Aslında uzun zamandır oyunculuk sektöründesin.Artık profesyonel olduğnu düşünmüyormusun?

Kristen:Hayır.Asla.Henüz işin başındayım.Ve gerçekten profesyonel olmak için uzun yıllar geçmesi ve bu yıllarda çok iyi işler çıkartmam gerekiyor ve tabiki bu işin eğitimini almam gerekiyor.Hiçbir zaman ben oldum diyeceğimi zannetmiyorum.Her zaman kendimi daha çok geliştirmeye çalışacağım.

Mtv:Sana teşekkür ediyoruz Kristen.Ve filmlerini seyretmek için sabırsızlanıyoruz.

Kristen:Ben teşekkür ederim.

Mtv Kristen Stewart Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart Biyogafi
» Kristen Stewart'tan çok özel röpörtaj^^^^
» Kristen Stewart Kimdir Biyografisi Hakkında
» Robert Pattinson Metro News Röportajı
» Taylor Lautner Interview Magazine Röportajı