Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nikki Reed Kankası Kristen ve New Moon Hakkında Konuştu

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Nikki Reed Kankası Kristen ve New Moon Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Nikki Reed Kankası Kristen ve New Moon Hakkında Konuştu   Nikki Reed Kankası Kristen ve New Moon Hakkında Konuştu I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:13 pm

Rosalie bellaya karşı güçlü nefret duyguları besliyor. Bu çok tuhaf açıkçası bu sadece rol ama çok keyifli. kristen benim en iyi arkadaşım sette gerçekten çok iyi insanlarla çalışıyorum ve dünyada seriyi okuyan filmi izleyen milyonlar var. Bu işi en iyi arkadaşımla yapmalıydım bunun aksini düşünemiyorum

maalesef bu sevinci yönetmen catherine'in filmi yönetmeyeceğini öğrendiğinde yarım kalmış. " babam söylemişti yönetmenin seriyi bırakacağını. ve gerçekten şok olmuştum çünkü bu bir triloji . Chris weitz'de 3. filmi yapmayacak sanırım her film için ayrı yönetmen kullanacaklar. Sanırım en iyi ihtimalle summit'e inanmalıyız çünkü ne yaptıklarını biliyorlar.

burada bu film için weitz'den daha iyi bir adam yok.

Daha önceki görüşmelerinde saçlarına odaklanmışlardı şimdi film için kullanılacak efektleri konuşuyorlar. nikki " weitz twilight'ı yeni bir seviyeye yükseltecek Sanırım bu filmde bir çok özel efekt kullanılıcak jacob bir kurtadama dönüşecek Sanırım burdaki herkez bu efektlerin yepyeni bir boyuta taşınacağının bilincinde

eğer New moon'da efektler yüzünden insani duyguların yok sayılacağından endişeniz varsa nikki size şunu söylüyor

" new moon'da rosalie belladan nefret ediyor ama ben kristen'i seviyorum umarım çekimlerde bu yüzden fazla gülmeyiz "

Nikki Reed Kankası Kristen ve New Moon Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nikki Reed Saçını New Moon İçin Boyatmak İstemiyor
» Kristen Stewart Kimdir Biyografisi Hakkında
» New Moon Film Müzikleri Hakkında Daha Fazla Ayrıntı
» Jamie Campbell Bower New Moon'daki Çıplak Sahne Hakkında Konuşuyor.
» Kristen roportaj