Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nikki Reed Saçını New Moon İçin Boyatmak İstemiyor

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Nikki Reed Saçını New Moon İçin Boyatmak İstemiyor Empty
MesajKonu: Nikki Reed Saçını New Moon İçin Boyatmak İstemiyor   Nikki Reed Saçını New Moon İçin Boyatmak İstemiyor I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:03 pm

" Onunla konuşmam cullen'ların görünümü etrafında döndü. Biz bu mevsim koşullarını beklemiyorduk. yüzümüze bütün o makyajlar yapılıyor. bütün karakterler zor zamanlar yaşamıştı. Birçok insanın değişenin sadece ben olduğumu düşündüklerini biliyorum ama peter facinelli siyah saçlı , new moon için o da saçlarını sarı yapmak zorunda.Ve kellan lutz'da ayrıca doğal sarışın o da saçlarını koyu renge boyatmak zorunda. "

Fakat bu fanlar için ne anlama gelirki. sanırız reed saç boyatmakda zorluk yaşayacak ve bu film için bir peruk kullanmayı planlıyor . Reed " Saçım dağıldı ( boyatmaktan bozuldu anlamında ) "

" beni sarışın yapmak 36 saat alıyor. ve diğer günlerde saçlarımı ve cildimi ağartıyorum Bu sefer diğer şeyleri deneyeceğiz peruk gibi mesela ..."

" Ayrıca new moon üzerine ben başka bir projede daha çalışıcam. ve sonra rosalie içni geri dönücem. bu sefer saçlarımı ağartıcağımı sanmıyorum. biliyorum peruk gibi şeyler kullanmak doğal durmayacak ama zaten hiçbirimiz karakter olarak doğal görünmüyoruz ki =)) "

Nikki Reed Saçını New Moon İçin Boyatmak İstemiyor
1 sayfadaki 1 sayfası