Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..!

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Empty
MesajKonu: Twilight Cephesinden Kısa Kısa..!   Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! I_icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 3:59 pm

Twilight ile ilgili bazı haberler.Umarım beğenirsiniz.
Razz

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Ashley-Greene-Makyajsiz-Fotograflari-1-430x689

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Allice-Cullen-1-430x710

Alice Cullen makyajsız gider mi?:Ashley Greene kesinlikle makyajsız gider ama Alice için aynısını söylemek zor. New Moon’un kıyafetlerini prova ederken fotoğrafları çekilen Alice, Hepatit kapmış zombileri andırıyor.

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Robert-Pattinson-Dedikodu-430x603

“Annem dedikodulara inanıyor”: Bu sözler Robert Pattinson‘a ait. İngiliz aktör, annesi Clare’in medyada kendisi hakkında çıkan tüm haberleri okuduğunu ve bunların gerçekliğini sorguladığını açıkladı. Annem, “Bunu yaptığına inanamıyorum” diyor. Ben de “Hayır, yapmadım diyorum. Ama bana inanmıyor” dedi.

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Taylor-Lautner-Taylor-Swift-Sarilma-430x342

Taylor Lautner ve Taylor Swift : beyaz perdedeki aşklarını gerçek hayata taşıyabilir.Twilight’ın aktörü Valentine’s Day filmindeki rol arkadaşı Taylor Swift’in Chicago’daki konserine katıldı ve adaşına uzun uzun sarıldı. Kalabalık bir süre sonra çığlık atmaya başladı.

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Twilight-Wolf-Pack-430x322

Twiligt’ın Kurt Paketi: Taylor Lautner önderliğinde Twilight’ın kurtadamları yeni bir poster ile ortaya çıktı. Siz nasıl buldunuz bilmem ama tipleri Zeytinburnu’nun bıçkın delikanlılarını aratmıyor.

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Kristen-Stewart-Sohret-430x677

“Şöhret harika birşey”: Sık sık hayranlarının ilgisinden şikayet eden Kristen bu kez çelişkili konuştu. Seventeen Dergisi’ne bir söyleşi veren Kris, “Şöhret en harika şey. İlk defa benden büyük bir yapımın içinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Ancak hayranların ilgisinden sıkılıyorum” dedi.

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Kellan-ve-Bacilar-430x369

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..! Kellan-ve-Bacilar-2-430x369
Kellan ve bacılar SELF dergisinde: Kellan Lutz ve New Moon’daki bazı rol arkadaşları SELF Dergisi’nin son sayısı için fotoğraf çektirdi. Çekimlerde Ashley Greene ve Rachelle Lefevre de yer aldı.

Twilight Cephesinden Kısa Kısa..!
1 sayfadaki 1 sayfası