Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kris okula uyum sağlayamıyordu!

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Kris okula uyum sağlayamıyordu! Empty
MesajKonu: Kris okula uyum sağlayamıyordu!   Kris okula uyum sağlayamıyordu! I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:15 am

Kristen Stewart 14 yasindayken kendi yasitlari ile anlasamadigindan okulu birakmis.

Twilight yildizi daha cocukluk yillarindan gelecegi olan bir aktris olacagini kanitlamis. Film cekimleri sebebiyle ailesinin okulu birakarak evde egitim gormeye devam etmesine izin vermesi ile cok rahatlamis.

Konu ile ilgili Kristen "Okulu biraktigima cok memnundum. Kendi yasimdakilerle cok fazla iletisim kuramiyorum. Onlar cok kotuler ve size hic sans vermiyorlar. Okuldayken oyle surekli oyunculuktan bahseden biri degildim. o yuzden cok fazla zorluk cikaran biri olmadim. Ta ki birisi benim eski filmlerinden birini gorup de beni taniyana kadar. Ben cok fazla onemsememeye calisiyordum. Ama onlar benimle hic konusmaya calismadan benim ne kadar kaba oldugummu soyleyip durdurlar. oysa ben kaba falan degilim" diyor.

Twilight filmindeki vampire asik olan Bella Swan'i canlandiran 19 yasindaki yildiz yasinin cok ustunde bir bilgelige sahip oldugunu belirtiyor.

Ayrica Kristin ekliyor; "5 yasindayken yetiskin olmam gerektigini hissediyordum ve 12 yasima geldigimde artik kendimi yetiskin olarak hissediyordum. Hicbir zaman cok fazla savasci bir kisilige sahip olmadim. Ama hicbir seyi takmayan insanlardan birisi de olmadim. Ben sadece boyle yetistirildim."

Kris okula uyum sağlayamıyordu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kris'in şarkı önerisi