Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"FanLar Beni Tanımadıkları İçin Yanıma Yaklaşmıyorlar"

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

"FanLar Beni Tanımadıkları İçin Yanıma Yaklaşmıyorlar" Empty
MesajKonu: "FanLar Beni Tanımadıkları İçin Yanıma Yaklaşmıyorlar"   "FanLar Beni Tanımadıkları İçin Yanıma Yaklaşmıyorlar" I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:12 am

Kristen Stewart sokakta pek tanınmadığını ifade edip; Twilight’daki rol arkadaşı Robert Pattinson her dışarı çıkışında etrafı bir dolu genç kız ile çevrildiği için üzülüyor.

Kristen Stewart’ın ekrandaki aşkı Robert Pattinson’un etrafı kendisini şöhrete taşıyan filmin 2008 yılında yayınlanmasından sonra paparazziler ve fazlasıyla heyecanlı hayranlar ile doldu.

Kristen kendisinin bu kadar dikkat çekmediğini kabul ediyor ve ya hayranlarının kendisini tanımadığını ya da yanına gelmeye çekindiklerini ifade ediyor.

Konu ile ilgili Kristen “İnsanlar beni sokakta çoğunlukla tanımıyorlar. Gerçek hayatta daha farklı göründüğümü düşünüyorum. Bir de tabi çok fazla sevecen görünmüyorum. O yüzden insanlara korkutucu geliyor olabilirim.”

"FanLar Beni Tanımadıkları İçin Yanıma Yaklaşmıyorlar"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight " Scene It" Oyunu Ekimde Satışta
» "New Moon"a Yeni Müzik
» Taylor için Ölürüm!
» Twilight''tan Nefret Etmek İçin 5 Neden :@
» Sağlıklı olmak ve öyle kalmak için 35 öneri!!!!