Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hiçbir Şeyden Çekmedi, Dilinden Çektiği kadar :)

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Hiçbir Şeyden Çekmedi, Dilinden Çektiği kadar :) Empty
MesajKonu: Hiçbir Şeyden Çekmedi, Dilinden Çektiği kadar :)   Hiçbir Şeyden Çekmedi, Dilinden Çektiği kadar :) I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:08 am

Son bombasını MTV Film Ödül Töreninde yaptığı kabul konuşmasında patlatan Robert, canlı yayında herkesin önünde, Türkçe’ye biraz daha yumuşatarak çevirdiğim şu cümleyi kurmuştur; “Kaç tane daha ödül alabilirim bilmiyorum, çünkü şu anda birazı paçalarımdan aşağıya akmaya başladı.” Oyuncu o kadar doğal ve içinden geldiği gibi konuşmaktadır ki, ben son zamanlarda bu özelliği yüzünden menejerinin Robert’i özellikle basından kaçırdığını düşünüyorum. Nitekim MTV Film Ödüllerinden sonra katıldıkları ilk tören olan Teen Choice Ödül Töreninde de eline mikrofon verilen ve “Gösteriyi uzatmamı istediler, şu anda onun için konuşuyorum.” diyen Robert törenin sonunda menejeri Nick Frenkel tarafından diğer oyuncularla konuşan spikerin yanından arkasından itelerek kaçırılmıştır.
Robert’in bu hayat dolu ve eğlenceli kişiliğini, söylediği her lafı çarpıtan basın yüzünden kaybetmemesi benim en büyük dileğim. Ancak zaman içinde, yıllar geçtikçe elbette o da kurduğu cümlelerin nasıl ve kadar çarpıtılacağını tahmin edecek ve ona göre davranacaktır. Her ne kadar biz Robert’i katıksız, en doğal hali ile görmek istiyorsak da, onun mutlu ve kendiyle barışık olması herşeyden daha önemli biz onu karşılıksız, canı gönülden seven hayranları için…

Hiçbir Şeyden Çekmedi, Dilinden Çektiği kadar :)
1 sayfadaki 1 sayfası