Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Edward'ın stephenie ye mektubu..

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Edward'ın stephenie ye mektubu.. Empty
MesajKonu: Edward'ın stephenie ye mektubu..   Edward'ın stephenie ye mektubu.. I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 10:42 am

Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi midnight sun ı kurtaralım die bi site war fanlar tarfından yapılmış...orada en çok ilgimi çeken ise..edward ın agzından yazılmış mektubu o mektupda fanlar tafaından yazılmış..bunu sizinle paylaşmak istedim..

işte o mektup...

çevirisi şöyle..

Stephenie

Sana bu mektubu yazarak kuralları ihlal ediyorum.. Benim yaratıcımsın ve kaderimde elin var. (kaderimde elin var kaderimi yönlendiriyorsn anlamında ) Benim karekterime yaşama şansı sağladın ve hikayemi bu kadar güzel yazdın ki hiç kimse bana böyle bir değişim vermedi ..Bana büyüklüğü aşılamaz hediyeler ihsan ettin ve içimde büyük bir azamet varhikayemizi ele alarak cömert bir şekilde yazdın..
Ben bireysel karışıklık yaşıyorum bu derinilk içinde benim düşüncelerimi ve kim olduğumu okuyucuların öğrenmeli.
Midnight sun (gece yarısı güneşi) Twilight in benim gözümden finali olacaktı.
Umarım bizi hatırlarsn ve harika hikayeler yazmaya devam edersin.
Bu mektubu basitçe şimdilik koruyacağım...
Zaten önceden bahsedilen gibi düşünme eğilimindeymişsin.. Lütfen yazından vazgeçme.
Benim ve okuyucularının hatırı için. Buna ihtiyacımız var
Edward

Edward'ın stephenie ye mektubu..
1 sayfadaki 1 sayfası