Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Christian serratos eclipse sırlarını anlattı

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Christian serratos eclipse sırlarını anlattı Empty
MesajKonu: Christian serratos eclipse sırlarını anlattı   Christian serratos eclipse sırlarını anlattı I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 10:17 am

Christian ve michael welch bir gece kulübünün açılışı için davete katılmışlar. christian eclipse setinden birşeyler anlatmış

-Onun filmdeki en favori sahnesi: bella 'nın mezunit davettiyeleri için adres yazmasına yardım ettiği zaman ve ona edward hakkında açıldığında belladan tehlikeli jacob'dan uzak durmasını istediği sahne.

-karakteri angela için hazırlık yaptığında: saç ve makyaj için 1,5 saat vakit harcadım,çok tedirginleştim ve sahnelerimin ortasında zıplamak istedim.

-filmdeki yeni oyuncular hakkında:Bryce Dallas Howard ve Xavier Samuel 'e sette sahip olmak çok güzel herkez çok profesyonel ve tatlı.bu gerçekten eğlenceli ve büyük bir aile haline dönüştü.

-setteki boş vakitlerinde ne yapıyor: bu sefer titaniği getirdim ve ayrıca çok fazla MIA dinliyordum.

-kim kimle takılır: genelde Mike Welch ve Justin Chon ile takılırım .son seferinde dışarı Kristen, Rob Pattinson ve Ashley Greene ile çıktım ,rob'u oraya getirmek neredeyse 1 saat sürdü çünkü onu otelinden çıkarmak çok uzun sürüyor !!

Christian serratos eclipse sırlarını anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası