Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hardwicke'nin new moon'u yapmak istememesinin sebebi

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Hardwicke'nin new moon'u yapmak istememesinin sebebi Empty
MesajKonu: Hardwicke'nin new moon'u yapmak istememesinin sebebi   Hardwicke'nin new moon'u yapmak istememesinin sebebi I_icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 9:54 am

Catherine hardwicke'nin twilight deneyimi kadın yönetmen tarafından yapılan en büyük ilk hafta hasılatını elde etti.

Bu da devam filmini yapmaması hakkında hardwicke'nin maliyetk kalitesiyle ilgili birşey olmadığınıgösteriyor. mavigözlü vampirimparatorluğunun
öncülük ettiği maliyet bile.

"hiç bir devam filmini yapmayı hayal bile etmedim .prodüksüyon dizaynırı olduğumda ne zaman bana bir devam filmi önerseler geri çevirdim.
Ama twilight bu kadar para yapınca ajansım bana şunu söyledi "belki senin yapmak istediğin şeyi yapmana izin verecekler ve daha çok zaman verecekler"

chris nolan'ın batman filmleri arasında 3 yıl vardı, jon favreau iron man filmlerinin arasında 2 sene var.

summit'in istediğinin ise tamn tersi olduğunu söylüyor. "çocukların yaşlanmaması gerektiğinden ,onlar yeni filmin ilk filmden bir sene sonra gösterime girmesini istediler
yani ilk filmde olduğundan çok daha az hazırlık zamanım olacaktı "

bunun yanında yönetmen değişik filmler yapmayı seçti. biri summit için olan gayle forman'ın romanından "if I stay" .
diğerleri ise hamlet ve kırmızı başlıklı kız .

O hala twilighter'lar için heyecanlı ."ben olgun değilim" diyor ve gülüyor. "eğlenmek istiyorum ,çocukluğum neyse onu unutmamak istiyorum .sanırım her artist bunu yapar.
bu oynamakla ve keşifle ilgili -benim için ,yaratıcı insan- sen genç kalmak zorundasın."13"de holly hunter'ın birçok yönden kızlardan daha genç olduğu düşündüm.
o süper yaratıcıydı ve çılgın ve keşfi seven. bunun kronolojik yaşla alakalı olduğunu sanmıyorum. Gerçekten sıkıcı olan birçok genç tanıyorum"

Hardwicke'nin new moon'u yapmak istememesinin sebebi
1 sayfadaki 1 sayfası