Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eclipse Spoiler!

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Eclipse Spoiler! Empty
MesajKonu: Eclipse Spoiler!   Eclipse Spoiler! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 9:35 am

Bu başlıkta Eclipse kitabındaki geçen diyalogları,bölümleri vs yazıcağız.
Dikkat! Spoiler İçeriyor!!

Yorum Yapmak Kesinlikle Yasaktır...!!!!!

Sadece beğendiğiniz ve paylaşmak istediğiniz favori diyalogları yazın..

O zaman ilk ben başlıorum.Sizinde paylaşımlarınızı bekliyorum

(Jacob Bella'yı öper, Bella karşı çıkmaya çalışır ama Jacob sinirlenip onu bırakmayı reddeder. Bella da bunun üzerine hiç bir şey yapmadan durup Jacob'un bitirmesini beklemeye başlar. )
Sonunda, beni bıraktı ve yüzünü uzaklaştırdı.
''Bitirdin mi artık?''Ruhsuz bir ses tonuyla sordum.
''Evet.'' iç çekti.Gözlerini kapayarak gülümsemeye başladı.
Kolumu geriye attım ve sonra ileriye doğru bir tokat savurdum. Yapabileceğim en güçlü şekilde ağzına bir yumruk attım.
Bir çatırtı duyuldu.
''Ah! AH !'' Çığlık attım.Elimi göğsümün üzerinde sıkıca tutarak,şiddetli acıyla birlikte çılgınca aşşağı yukarı sıçramaya başladım.Kırılmıştı.Hissedebiliyordum.
Jacob bana şokla bana baktı ''Sen iyimisin?''
''Hayır, lanet olsun! Elimi kırdın.''
''Bella elini sen kırdın. Şimdi etrafta dans etmeyi bırakta kontrol etmeme izin ver.''
''Dokunma bana! Şimdi eve gidiyorum!''
''Gidip arabamı getireyim.'' sakince konuştu.Filmlerdeki gibi çenesini bile ovmuyordu. Ne kadar acıklı.
''Hayır, teşekkürler.'' tısladım.''Yürümeyi tercih ederim.''Yola döndüm.Sınıra yalnızca birkaç mil vardı. Ondan kurtulduğum zaman Alice beni görecekti. Beni göndermek için birilerini yollardı.
''Yalnızca seni eve götürmeme izin ver.''Jacob ısrar etti. İnanılmaz bir şekilde arsızlıkla kollarını belimin çevresine doladı.
Silkinip onu uzaklaştırdım.
''İyi!'' hırıldadım. ''Yap! Edward'ın sana ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyorum! UMARIM BOYNUNU KOPARIR, SENİ İĞRENÇ, MORON KÖPEK! ''

Eclipse Spoiler!
1 sayfadaki 1 sayfası