Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashley ve Kellan'la Hoş Bir Sohbet

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Ashley ve Kellan'la Hoş Bir Sohbet Empty
MesajKonu: Ashley ve Kellan'la Hoş Bir Sohbet   Ashley ve Kellan'la Hoş Bir Sohbet I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 9:19 am

Q:ALACAKARANLIK EKİBİNDE OLDUĞUNUZU ÖĞRENDİĞİNİZDE NASIL HİSSETTİNİZ?

ASHLEY:biraz şaşkınlık.nasıl hissettiğinizi bilmiyorsunuz.benim acentem veya menajerim hangi rolde olduğumu söylediklerinde gerçekten mi?şaka mı yapıyorsunuz?gerçekten mi?dedim.ve bundan sonrası duygusal şeylerdi.ağlıyordum.niçin ağlıyordum ki?mutlu olmam gerekiyordu.ve sonra tabikide tanıdığım herkesi aradım.

KELLAN:ben her zaman bir vampiri oynamak istemişimdir ve arkadaşlarımla olmak istemişimdir.ashley alice rolünde ki bu müthiş arkadaşlarınla çalışmak eğlenceli çünkü çalışıyormuş gibi gözükmüyorsun sadece takılıyorsun,iyi vakit geçiriyorsun.

Q:ALACAKARANLIK'IN BAŞARISINA NE KADAR ŞAŞIRDINIZ?

ASHLEY:biz gerçekten çok şaşırdık.demek istediğim kitap olduğu için biraz ilginin bizi takip edeceğini biliyorduk ama filmi bitirdiğimizde ve beklentiler arttığında biz bunun büyük bir olay olduğunu farkettik.ne kadar iyi yaptığımıza hepimiz çok şaşırdık.ne kadar iyi bişey yaptığımız ölçülemez gibiydi

KELLAN:benim için ben filme dahil olmadan önce alacakaranlık'ın bir kitap serisi olduğunu bile bilmiyordum.biliyorum biliyorum yuhlayın beni.görünüşe bakılırsa daha çok okumam lazım ama ashley kitapları aldı oteldeyken''hey kitapları okudun mu?''dedi bende ona güldüm daha sonra benim içinde kitapları aldı.okuyabildiğim kadar hızlı okudum.seriyi çok sevdim ve daha sonra fanların neden bu kadar yakından takip ettiklerinin farkına vardım ve aşk hakkında güzel bir hikaye olduğunu hepimiz biliyoruz. çok güzel.kitaplara aşık oldum.görüyorsunuz ki ne kadar çabuk aşık olabiliyorum.filmin başarılı bir çıkış yapacağını biliyordum.bunun bir parçası olmaktan mutluyuz.fanlar müthiş..

FİLMDEKİ BAŞARI HAYATINIZI NASIL DEĞİŞTİRDİ?

ASHLEY:bence benim hayatımı her yönden değiştirdi arkadaşlarım haricinde.arkadaşlarımın bana hala aynı davranıyor ki bu çok hoş.annem ve babam bana hala bulaşık yıkattırıyor.bunlardan başka herşey sadece bir yıl içinde hayatıma,kariyerime ve bana yapılanlar çok şaşırtıcı.hiçbir zaman açılmamış kapılar açıldı ve ben filmlerde oynama fırsatı yakaladım.ne zaman birileriyle konuşsan ''hey bu filmin yönetmeni benim.sende bişeyler yaparmısın?''diye soruyor ve bunu yapacak konumda olmak gerçekten çok hoş.bunların hepsi alacakaranlıktan sonra olanlar.bu olağanüstü.benim hayatımı tamamiyle değiştirdi.benim için kariyer yarattı ki herkesin çok çaba harcaması gereken birşey bu.

KELLAN:ben yarı batılıyım ve çok fazla insan olmayan birçok küçük kasabalarda yaşadım.IOWA da olan dedem ve büyükannem kral ve kraliçe gibi çünkü onların alacakaranlıkta oynayan bir torunları var ve o(kendisini kastediyor) alacakaranlıkta oynayan kişileri tanıyor.bu yüzden hergün onların kapılarını çalıp imza isteyenler var.şu anda çok popülerler.onlardan ''bizi çok gururlandırdın''diye telefon alıyorum.ve evet kesinlikle bütün kapıları açtı.ashley ve ben alacakaranlıktan sonra birlikte WARRIORS adında bir filmde oynadık ve kapıların açık olması çok iyi.kariyerinizin ilerlemesini sağlıyor,aktör olarak yeni şeyler denemenizi sağlıyor.bunu yapmak için bize şans veriyor.alacakaranlık'ın bize yaptığı şey bu.buna gerçekten minnettarım.sevdiğiniz şeyi yapma fırsatı veriyor.alacakaranlık sayesinde biz bunları yapabiliyoruz.

Q:OYUNCU OLMAYA NASIL KARAR VERDİNİZ?

ASHLEY:bunu size söyleyemem.ben jacksonville florida da büyüdüm.tiyatroya dair bişey yok.bu biraz üzücü.büyüyorsunuz üniversiteye gidiyorsunuz ve oyunculuk bölümüne düşüyorsunuz ve ben o sınıfa ikinci kez giriyordum.sonra farkettim benim yapmak istediğim işte bu.bunu çok sevdim.beni destekleyen bir ailem olduğu için çok mutluyum.benim ciddi olduğumu bildiklerinden bana güveniyorlardı.erken mezun oldum ve los angeles'a taşındım ve bu tutkuma yardımcı oldu.şimdi hayatım boyunca yapmak istediğim mesleğin bu olduğunu biliyorum.

KELLAN:bana gelince ben kızlar için yapmaya karar verdim.sadece bir şakaydı.ben büyük bir aileye sahibim bu yüzden annem hayatımıza yön verir.california'ya vardığımızda oyunculuğun ne olduğunu öğrendim.hiç hayallerimde yoktu.içine girebileceğim müthiş bişeydi.yüreğimin sesini dinledim ve karar verdim ve tanrıya şükür ki yaptım.

Ashley ve Kellan'la Hoş Bir Sohbet Rosalie-twilight2

Ashley ve Kellan'la Hoş Bir Sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası