Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Onun Elleri Alacakaranlık Kitabının Üzerinde

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Onun Elleri Alacakaranlık Kitabının Üzerinde Empty
MesajKonu: Onun Elleri Alacakaranlık Kitabının Üzerinde   Onun Elleri Alacakaranlık Kitabının Üzerinde I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:10 am

Onun Elleri Alacakaranlık Kitabının Üzerinde KimbraRedApple

Onun elleri dünyada ki en ünlü eller; onları görmediğiniz yer yoktur. Dünyanın her yerinde, en önemli talk-show programlarında ve ayrıca NBC’ nin çok hit alan programı Kath & Kim’ de görüldü bu eller.
Kutsal kitaplarda geçen yasak meyve, yazar Stephenie Meyer’ i öyle etkiledi ki bunu Edward ve Bella’ nın simgesi olarak kitabı Alacakaranlık’ ın kapağında kullanmaya karar verdi. 2005 yılında, model Kimbra Hickey ellerinin bu kadar ünlü olacağından habersiz kitabın kapağı için poz verdi.

PopStar: Sizin elleriniz son zamanların en olağanüstü ve popular kitaplarından birinin kapağında. Bu size neler hissettiriyor?
Kimbra Hickey: Vov! Bunu duymak ne kadar güzel! Teşekkür ederim. Alacakaranlık’ ın elleri olduğum için aşırı derece de mutluyum.

PopStar: Nasıl seçildiniz?
Kimbra Hickey: Ajansım tarafından görüşmeye gitmem için arandım.

PopStar: Seçilme aşamasında neler oldu?
Kimbra Hickey: Her zaman ki gibi bir görüşmeydi. Fotoğrafçı Roger Hagadone ile buluşmam gerekiyordu. Birkaç fotoğraf çekiminden sonra kendisine kartımı verdim ve ayrıldım. Yaklaşık 15 dakika sürdü görüşme. Bekleyen başka modeller de vardı.

PopStar: İşi aldığınızı ne zaman ve nasıl öğrendiniz peki?
Kimbra Hickey: Birkaç gün sonra ajansım beni aradı ve işi aldığımı söyledi. Bundan sonra iş hakkında daha çok bilgi edinebildim. Kitabın Alacakaranlık olduğunu ve ayrıca hikayenin de vampir hikayesi olduğunu öğrendim.

PopStar: Çekimler için ellerinizi özel bir şekilde hazırlamanız gerekti mi?
Kimbra Hickey: Evet, tırnaklarımı kısa kesip törpülememi ve doğal bir renk oje sürmemi istediler.

PopStar: Peki elmaya ne oldu?
Kimbra Hickey: Hmmm. Elmaya ne oldu?? Bu elma olayın kahraman olan elmaydı. Fotoğrafı çekildi ve işi bittikten sonra normal olarak fotoğrafçı ile kaldıç Bunu sebebi sonradan ihtiyaçları olursa diyedir. Ben elmayı en son 9/24/04 tarihinde saat 17:00 civarı gördüm. Belki bundan sonra ne oldu foroğrafçıya sormak istersiniz.

PopStar: Alacakanlık kongresine katıldığınızı okudum. Bunun hakkında birşeyler söyleyebilir misiniz bize? Başka kongrelere katılmayı planlıyor musunuz?
Kimbra Hickey: Evet, Chicago Kongresine katıldım, sırf merakten, bir hayran olarak ve kongreyi hazırlayanlara kendimi tanıtmak için. Ne beklemem gerektiğinden emin değildim, kimseyi tanımıyordum. Alacakaranlık hayranı bir arkadaşımda benimle birlikte gelmişti. Benim ellerimin üzerinde olduğu el ilanları dağıttık. Aktörlerle tanışmak isteyen bir sürü kişi sırada bekliyordu. Birkaç saat sonra benimde en az 100 hayrana imza vermem ve fotoğraf çektirmem gerekecekti. O sırada başka kongrelere katılmak isteyip istemediğim soruldu ve bunun harika olacağını düşündüm. Kongreden sonra herkes vampir balosuna gitti, herkesin kostümü vardı, harikaydı.

İstenirse başka kongrelere de katılmayı planlıyorum evet. Bunlardan bir tanesi 8-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Orlando, Florida’da ki Eye Con. Bu sırada http://www.eyeconfla.com’ dan gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Yeni bir haber aldığımda ben de herkese duyurmaya başlayacağımdan da emin olabilirsiniz.

PopStar: Modelliğe nasıl başladınız ve oyunculuk için bir isteğiniz var mı?
Kimbra Hickey: Modellik kariyerim Learning Annex’ de “Nasıl Bölge Modeli Olunur” isimli 3 saatlik bir eğitime katılmamla başladı. Eğitimden sonra ki hafta ayak ve el fotoğraflarımı çekmek isteyen bir fotoğrafçı ile tanıştım. Yeni ajansım daha benim ne olduğundan bile haberim yokken beni görüşmelere yollamaya başladı. Oyunculuğa gelince evet denemek isterim. HA HA HA Her zaman bu konuda meraklı oldum.

PopStar: Yeni projeleriniz hakkında birşeyler söyleyebilir misiniz?
Kimbra Hickey: Sonbahar çekimi ve Clark ayakkabıları için bir çekimi yeni bitirdim. Fotoğrafları görmek için sabırsızlanıyorum yani. Beni ayrıca Avon kataloglarında da bulabilirsiniz.

PopStar: Sizin ve yaptığınız işler hakkında nereden daha fazla bilgi edinebiliriz?
Kimbra Hickey: http://www.myspace.com/kimbranyc ve Facebook.

PopStar: Hayranlara bir mesajınız var mı?
Kimbra Hickey: Bana merhaba dedikleri için onlara teşekkür ediyorum. Onlarla tokalaşmaktan mutluluk duyuyorum. Tekrar onlarla buluşmak için sabırısızlanıyorum. Tekrar teşekkürler.

Onun Elleri Alacakaranlık Kitabının Üzerinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight( alacakaranlık) serisine 100 üzerinde puan verelim...!!!
» AlAcAkArAnLık
» Alacakaranlık serisi kapak anlamları !
» Alacakaranlık Kitabı
» Alacakaranlık'ta Neler Oluyor?????