Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)

4 posters
YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) Empty
MesajKonu: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:46 pm

- Twilight Saga sona erdi fakat tüm saga fanatiklerinin beklediği başka bir kitap daha var. Tabii ki Midnigt Sun'dan bahsediyorum. Bu konuda bir talihsizlik yaşandığını hepimiz biliyoruz.

Stephanie: Evet, kesinlikle kötü bir durum. Midnight Sun'ın bir kaç bölümü internete sızdı. Serinin fanatikleri çok fazla olduğu için de yayılması tahminimden çok daha kısa sürdü ve çok kısa bir sürede neredeyse tüm dünya ülkelerindeki fanların eline geçti. Bu durum da açıkçası beni bir çıkmaza sürükledi.

- Bunun üzerine o zor kararı aldınız sanırım.

S: Benim için çok zor oldu ama yaşadığım şey bir haksızlıktı ve bu yüzden devam ettiremeyeceğimi düşünüyordum. Bir duyuru yaptım ve Midnight Sun projesini iptal ettiğimden bahsettim.

- Sanırım twilight saga fanları için çok büyük bir şok oldu.

S: Tepkileri bekliyordum. Ama böylesine büyük bir hezeyana yol açacağımı düşünmemiştim. Önce fanlardan mailler gelmeye başladı. Daha sonra posta kutumu her gün boşaltmak zorunda kaldım çünkü hergün onlarca mektup geliyordu. Youtube adresleri gönderiyorlardı mail adresime ve adresileri açtığımda kendilerini kameraya almış ve bana midningt sun'a devam etmem için yalvaran kızları videolarıyla karşılaşıyordum. bir gün bir fandan telefon aldım ve telefondaki kişi ağlayarak bana midnight sun'ı çevirmem için yalvardı.

-Woww. Sanırım bu, beklediğiniz tepkilerin çok üzerinde.

S: Kesinlikle. Tabii ki bu bahsettiğim durum, fanatiklerin bakış açısı. Bir de benim bakış açım var. Ki o da pek iç açıcı değildi. Başladığım bir işi yarım bırakmaktan nefret ederim. Üstelik büyük heveslerle ve umutlarla başladığım bir işse o beni daha da üzer. Ve Midnight sun benim için böyle bir işti. Yarım bıraktığım için vicdan azabı duyuyordum. Ayrıca devam etseydim nasıl olurdu diye düşünmekten, kafamda alternatif sonlar, bölümler kurmaktan kendimi alamıyordum. Ve fanatiklerin tepkileri de bu konuda bana hiç yardımcı olmuyordu.

-Sonuç olarak bu yine de sonucu değiştirmedi. Değil mi?

S: Aslında... Bunu söyleyip söylememek konusunda kararsızım.

-Aman Tanrım. Yoksa paylaşacağınız bir sırrınız mı var? Neden bahsettiğimi biliyorsunuz.

S: Sanırım eninde sonunda açıklamak zorunda kalacağım, öyle değil mi? (Güler) Az öncede bahsettiğim gibi sürekli olarak kafamda alternatifler kurmaktan kendimi alamayınca amaçsız olarak onları yazmaya başladım.

-Amaçsız olarak mı? Sanırım bu hayranları sevindirmeye yetecek bir açıklama değil.

S: (Güler.) Başta amaçsızdı fakat sonunda kendi kendimle savaşmaktan vazgeçtim. Þu anda kafamda oturtturmam gereken bir kaç alternatif son var. Bunu tamamladığımda elimdeki tüm eskizleri toparlayacağım ve Midnight Sun'ı oluşturmuş olacağım.

-Tanrım. Bu çok büyük bir haber. Daha da önemlisi bunu ilk kez duyuruyor olmanız.

S: Sanırım haklısın, Michelle. Bu her açıdan heyecan dolu bir haber. Benim için bile öyle. Uzun zamandır dile getirmediğim bir haberi itiraf etmek. Ama sanırım vicdanımı rahatlatmam gerekiyordu. Ve yarım bırakılmış bir iş vicdanım için hiç de iyi değil.
ÇilekliPasta
AdminAdmin
ÇilekliPasta

Horoz

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:00 pm

of midnight sun'ı çok merak ediyorum ya öyle böyle değil Very Happy
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:03 pm

Ben ya daha gidip almadım gelmiştir kesin şafak vaktının son sayfaları bir türlü bitiremedım ya Very Happy
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 10:47 pm

yok daha cıkmadı kıtap bende her gun soruyorum ktapcılara bom
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 9:21 am

Evet ya çıkmamış daha geçen gün sordum ekım ayının sonuna gelecek dedıler oda yalan deyılse tabı lol!
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 2:04 pm

ya cok merak edıyorum ya ılk 12 bolumu ınternete yayıldı dıe yapılmazkı boyle silent
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 5:39 pm

Dimi ya ben internette yayınlanan bölmlerini okumadım kıtabını beklıyorum bence degişmiştir lol!
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 6:09 pm

bende okumadım okuyanlar anlattı beklıorum o ktap sayfalarının kokusu bıle bı baska:D
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 6:18 pm

Tabıkıde ya kıtap okumak çok başka birşey ben ilk başta hiç sevmezdım kıtap okumayı alacakaranlıkla başladım şimdi çok sevıyorum ilgi çekici gelıyor bütün kıtaplar lol!
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 7:06 pm

ISTE BENDE ALACAKARANLIKTAN SNRA ING YE MERAK SARDIM SIMDI KURSA GIDIYORUM Very Happy
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 7:54 pm

En çok zorladıgım ders ya bende başlıyacam kursa lol!
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 11:19 pm

bende cok zorlanıyorum ama snemada alt yazı okumak ıstemedıgım ıcın baya bı gelıstırdım sırf ıkıncı flm ıcın ogrendım smdı konusulanları anlıyorum:D
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 9:10 am

lol! lol! Güzel 'miş .
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 9:54 pm

arkadaslar midnight sun ıngılızce olarak kadıkoydekı kıtapcılarda yerını aldı ve turkcesıde bu ay sonunda cıkıcak dedıler bana ben ıng aldım ve okuyorum su anda napıp edın okuyun bı sekılde beklemek ınsanı sabırsızlandırıyo Very Happy
Admin
AdminAdmin
Admin

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 12:46 pm

saol önerin için Smile Wink
https://fanforum.forum.st
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 6:58 pm

Paylaşım için çok teşekkürler büşram... lol!
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 6:00 pm

onemlı deıl bu hafta sonu turkce yayımlancakmıs bıde onu gorelımmmm:D:D:D:D:d
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 6:15 pm

İnşallah ya devmlı şu gün bu gün diyip duruyorlrar kıtap satış yerleri
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 5:54 pm

aynen bakalım sabır gerekıyo demekkı ama cok merak edıyo ınsan ılk 10 bolumunu bıtırdım bugun Very Happy
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 7:17 pm

lol! inşallah bizde okumaya başlarız yakında
busra
ModeratörModeratör
busra

Maymun

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 10:03 pm

ıns canım Very Happy
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)   Geceyarısı Güneşi (ropörtaj) I_icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 8:08 am

Dua edecem artık başka birşey etkılı olmuyor lol!

Geceyarısı Güneşi (ropörtaj)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geceyarısı Güneşi kıtabı
» Geceyarısı Güneşi Ekim Ayının Sonunda Gelecekmiş:(
» Kristen roportaj
» Rob ile Eğlenceli Bir Röportaj
» Kristen Stewart'tan çok özel röpörtaj^^^^