Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vera Rolünü kaptı ..

2 posters
YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Vera Rolünü kaptı .. Empty
MesajKonu: Vera Rolünü kaptı ..   Vera Rolünü kaptı .. I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:07 am

Vera Rolünü kaptı .. Celebrities+Arrive+Premiere+Duplicity+New+EpPm_ssVlfol

Alman reality programı “Mission Hollywood” ‘un açtığı bir yarışmada ödül; Twilight Saga filmlerinden birinde rol almaktı. Bu yarışmada finale kalan “Sabrina Frank” yarışmayı kazandı ve The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) ‘de rol almayı haketti.
Bu kazanan talihli Eclipse (Tutulma)’de Rosalie’nin vampir olmadan önceki hayatındaki arkadaşı “Vera” rolünde kendisini izleyeceğiz. Rosalie ölmeden önce Vera’yı ziyaret edip, oğlunu sevmişti.
TebrikLer sabrina
gamzenur
Yeni ÜyeYeni Üye
gamzenur

Domuz

MesajKonu: Geri: Vera Rolünü kaptı ..   Vera Rolünü kaptı .. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:49 pm

bunu görmüştüm ama birde rosalinin vampir olmadan önceki nişanlısı olcaktı yinede teşekkürler
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Vera Rolünü kaptı ..   Vera Rolünü kaptı .. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 4:08 pm

Hmm onuda biliyorum ama kesin bir yazı bulamadım

Vera Rolünü kaptı ..
1 sayfadaki 1 sayfası