Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Ay'ın 7 sırrı ...

3 posters
YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... Empty
MesajKonu: Yeni Ay'ın 7 sırrı ...   Yeni Ay'ın 7 sırrı ... I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:20 pm

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6

Twilight henüz sinema salonlarından çıkmışken,biz ikinci filme -New Moon(Yeni Ay)- susamış durumdayız.OK! Mart ayında çekimlerine başlanacak olan filmin kamera arkasına geçiyor.Bu filmde sevdiğimiz karakterler yerinde kalırken yönetmen koltuğundan Catherine HArdwicke yerine Chris Weitz oturuyor.

1) Yeni Ay'da Narnia Yok

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6e

Hakkında çıkan dedikodulara rağmen The Chronicles of Narnia : Prince Caspian filmindeki Prens Kaspiyan rolündeki İngiliz aktör Ben Barnes filmdeki Aro rolünü oynayacak.Aro karakteri vampir dünyasının liderlerinden biridir.Los Angeles kaynaklı ajansı Nick Reed ise yaptığı açıklamada,"Ben'in spekülasyonları beğenmesine rağmen herhangi bir çağrı almadık.Doğruluğu yoktur." dedi.

2)Bella'nın Erkek Arkadaşı Sette

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6k

Bella Swan rolündeki Kristen Stewart,Robert Pattinson ile aralarında çıkan aşk dedikodularını yıkmak için 4 yıllık sevgilisi Michael Angarano'yu sürekli yakınında tutuyor.Set çalışanları "Yakında erkek arkadaşı onu sette ziyarete gelecek." dedi.

3)En İyisi Henüz Yazılmadı

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6v

Film çekimlerine birkaç hafta kala(Çoğu rol için henüz karar verilmedi) oyuncular henüz repliklerini görmediler.Eric Yorkie rolündeki Justin Chon yaptığı açıklamada "Elime senaryoyu almak istiyorum.Üzerinde çalışmam gerekiyor." dedi

4)90210 dizisinin yıldızları imzaladı

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6j

AnnaLynne McCord dişlerini Heidi rolü için tekrar yaptıracak.Yaptığı açıklamada "Vampirlere karşı çok takıntılıyım." dedi.90210 dizisinin aktörü Brandon Michael Vayda ise filmde kurtadam Jared rolünü üstlenecek

5)Paramore Geri Döndü

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6vgc

Rock grubu Paramore bilindiği üzere filmin 1 numaralı soundtrack parçasının "Decode" sahibiydi.Kaynakların OK!'ye verdiği bilgiye göre grup şu sıralar New Moon'un soundtrackleri için çalışıyormuş.Bu arada mütevazi ölümsüz RPattz(Robert Pattinson) filme verdiği 2 şarkı için "Para kazanmak için yaptım gibi görünmesini istemiyorum." dedi.

6)Taylor : Zayıftan kurda

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6f

Taylor Lautner,Quiletue ailesinin bir üyesi ve kurtadam Jacob Black olarak 25 pound(11.3 kg) kası nasıl yaptı? Chicago'daki antrenörü Mark Beier yaptığı açıklamada "Karbonhidrat ve proteine dayalı yüksek bir diet." dedi.

Yeni Ay'ın 7 sırrı ... 0gifgi6o

Yazar sadece bakışlarıyla kan içenlere acı çektiren şeytani vampit Jane için "Yaratığa benzeyen melek yüzlü" tabirini kullandı.Dakota Fanning role bir adım daha yakın.The Push yıldızı OK!'e yaptığı açıklamada "Harika bir deneyim olacak." dedi.
gamzenur
Yeni ÜyeYeni Üye
gamzenur

Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Ay'ın 7 sırrı ...   Yeni Ay'ın 7 sırrı ... I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:52 pm

teşekkürler Smile
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Yeni Ay'ın 7 sırrı ...   Yeni Ay'ın 7 sırrı ... I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:59 am

Her zaman canım Very Happy
alice_cullen_rümüş
Yeni ÜyeYeni Üye
alice_cullen_rümüş

Sıçan

MesajKonu: Geri: Yeni Ay'ın 7 sırrı ...   Yeni Ay'ın 7 sırrı ... I_icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:18 pm

bella nın sevgilisine bak iğrenç Mad
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: Yeni Ay'ın 7 sırrı ...   Yeni Ay'ın 7 sırrı ... I_icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:20 pm

Evet ya hiç yakışmamışlar Surprised

Yeni Ay'ın 7 sırrı ...
1 sayfadaki 1 sayfası