Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Robert Pattinson Bella'nın New moon'daki halüsinasyonlarını anlatıyor..

YazarMesaj
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

Robert Pattinson Bella'nın New moon'daki halüsinasyonlarını anlatıyor.. Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Bella'nın New moon'daki halüsinasyonlarını anlatıyor..   Robert Pattinson Bella'nın New moon'daki halüsinasyonlarını anlatıyor.. I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 9:11 pm

Twilight yıldızı, Comi-Con 2009 Paneli’nde filmde hayaletimsi bir şekilde görüneceğini sahneleri açıkladı.

Edward taraftarları genellikle Stephenie Meyer’in New Moon kitabında en favori vampirleri olan Edward’ın ilk kitap olan Twilight’a göre daha az varlık göstermesinden yakınır. Ancak görünen o ki filmde yönetmen ve senarist Robert Pattinson’a sahnede görünmesi için bol bol fırsat tanıyacaklar.

Comic Con Paneli’nde konuşan Pattinson hayranlara “Kitapta yalnızca Edward’ın sesi vardı,” diyor. “Ancak sanıyorum ki sadece sesimin orada olması filmde çok kalitesiz bir görünüm oluştururdu. Biz de bu sebeple bu halüsinasyonları, (Edward’ın:heart hayaletimsi görüntülerini yarattık.”

Kristen Stewart ise Bella’nın gördüğü bu halüsinasyonların çok öznel olduğunu ekliyor. “Çok kişiseller. Bella, Edward’ı kendi istediği şekilde hatırlıyor, pek de gerçek Edward olarak değil.”

Pattinson, düşünceler içinde yüzen, rüya gibi bir görünüşe sahip vampir Edward Cullen’ı :0540:oynamak üzere yapılan deneme çekimlerinden önce Twilight’ı hiç okumadığını itiraf ediyor. Ancak çabucak kendini bu talihsiz aşıkları anlatan güçlü hikayenin içinde buluvermiş.

“Deneme çekimlerinin hemen ardından kendimi hikayeyi çılgınca incelerken buldum. Ve o aşamada daha kitapları bile okumamıştım.” diye açıklıyor. “Ve bir şekilde hikayeye daha da bağlanmış olarak buldum kendimi. Birkaç haftadır bazı kişilerle Eclipse’nin senaryosu hakkında konuşuyorum ve normalde kişiliğimde olmayan bir şekilde tartışmacı bir tavır takınmış haldeyim. Kitapların kesinlikle sahip olduğu bir çeşit güç var.”

Bu gücü anlatırken hikayenin vampirler kurt adamlar hikayesi olmadığını aslında birbirlerine aşık iki kişinin bu ilişkiyi düze çıkarmaya çalışırken yaşadıkları zorlukları anlatan bir hikaye olduğunu belirtiyor. “Daha başından beridir hikayenin bir vampir hikayesi olduğunu düşünmedim,”diyor. “ Rolümü canlandırırken vampirlik unsurunu mümkün olduğu kadar bertaraf etmeye çalıştım. (Vampirlik) durumunun ilişkilerini biraz daha duygu dolu yapmak adına kullanılmış bir çeşit mazeret olarak gördüm.”

●●тωιℓιgнт●●»»є∂ωαя∂ ¢υℓℓєη««!!נα¢σв вℓα¢к«-

Robert Pattinson Bella'nın New moon'daki halüsinasyonlarını anlatıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası