Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Sitemize Üye Olmak İçin Alttaki Butonlara Tıklayın.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü

2 posters
YazarMesaj
ÇilekliPasta
AdminAdmin
ÇilekliPasta

Horoz

''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü Empty
MesajKonu: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:50 pm

''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü C821dbbad526f8df1979624c608d1551

'Aaa!.. Ramazanda mıyız?' Diyen Ünlü... Bebek'te bir cafede oturuyordu. Medya mensuplarını masasına davet etti. 'Niyetliyiz' diyen gazetecilere karşı öyle bir pot kırdı ki...

Ünlü oyuncu Hande Ataizi Bebek'te İngiliz emlakçı arkadaşı Chris ile objektiflere takıldı. Masasına basın mensuplarını davet eden Ataizi, "Buyurun gelin bir şeyler için" derken, niyetli olduğunu söyleyen muhabirlere, "Aaa Ramazan'da mıyız?" karşılığını verdi.

Beni Bu Gay'le Yazmayın

Ataizi, yanındaki İngiliz arkadaşını kastederek "Bu 'gay'le beni yazmayın. Bu mu benim sevgilim olacak?" diye konuştu. Ünlü oyuncu iki yıl aşk yaşayıp ayrıldığı Philippe Amram'ı unutamadığını anlatarak, "Onu başka bir kadınla görürsem kıskanırım. Aynı mekanda karşılaşsak inanın ben çekip kalkar giderim. Çünkü içim acır. Seven insan kıskanır. Halen onu seviyorum ama şu an kimseye aşık değilim" dedi.
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:27 pm

Birşey denemez yanı ramazanda olduğunun da farkında değilse....Very Happy
ÇilekliPasta
AdminAdmin
ÇilekliPasta

Horoz

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:33 pm

bence de...
günün yorumsuz köşesi Wink
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:34 pm

Birde en acayıp köşesi Very Happy
ÇilekliPasta
AdminAdmin
ÇilekliPasta

Horoz

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:38 pm

ne diyebilirim ki...
televizyonlarda reklamlardan iftar ve sahur programlarına kadar bir yığın program varken, her yerde 'Hoşgeldin Ramazan' yazarken, iftar çadırları kurulurken bundan herbi olmayan br insan ...
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:40 pm

Normaldir..Very Happy
Yanı kişinin kendine göre Very Happy
ÇilekliPasta
AdminAdmin
ÇilekliPasta

Horoz

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:45 pm

ben bu kadarını beklemezdim doğrusu...
fatoş
ModeratörModeratör
fatoş

Köpek

MesajKonu: Geri: ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü   ''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:14 am

Bende..

''Aaaa! Ramazanda Mıyız?'' Diyen Ünlü
1 sayfadaki 1 sayfası